Βιομηχανικό πάρκο Gaoxin, νέα ζώνη Guangming, πόλη Shenzhen, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταDC-DC μετατροπείς

10/100M WDM BIDI ενιαίος συνδετήρας 20km Sc μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών γρήγορος

10/100M WDM BIDI ενιαίος συνδετήρας 20km Sc μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών γρήγορος

10/100M WDM BIDI Single Fiber Fast Ethernet Media Converter SC Connector 20km

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FOCC
Πιστοποίηση: ISO9001; TUV; CE; FCC; CAS; UL and RoHS
Αριθμό μοντέλου: FOCC - FM004

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμάχια
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασμένος με την αντιστατική τσάντα σε ένα κιβώτιο (επιλογές πελατών προεπιλογής) Συγκεκριμένη
Χρόνος παράδοσης: Χρόνος παράδοσης 5 - 7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, L/C, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 8500 κομμάτια της ικανότητας το μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
χρώμα: Μαύρο πρότυπο: IEEE802.3 10BASE-τ, IEEE802.3u 100BASE-TX/FX
TP σύνδεση: Rj-45 Γάτα 3, 4, 5 UTP Σύνδεση ινών: ST/SC/FC
Τρόπος ινών: Πολλαπλού τρόπου Singlemode Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm

 

10/100M WDM BIDI ενιαίος συνδετήρας 20km Sc μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών γρήγορος

 

 

Αυτό το είδος 10/100Base ενιαίου μετατροπέα MEDIA ινών γρήγορου μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα Ethernet μεταξύ της διεπαφής 10/100M UTP (TX) και 100M διεπαφή οπτικής ίνας (FX). Θα μπορούσε να επεκτείνει παραδοσιακό 10/100M γρήγορο Ethernet στην απόσταση 80km μέσω της ενιαίας σύνδεσης οπτικής ίνας. Η απόδοσή της είναι σταθερή και αξιόπιστη, σύμφωνα με τα πρότυπα σχεδίου Ethernet, και έχει τα προστατευτικά μέτρα αντι-αστραπής. Πρέπει να χρησιμοποιηθεί στα ζεύγη. Είναι το δίκτυο ευρέως φάσματος πανεπιστημιουπόλεων, το δίκτυο ραδιοφωνικής αναμετάδοσης και η ευφυής ευρυζωνική κατοικημένη ευρυζωνική ίνα ίνα--πατωμάτων στο σπίτι των καλύτερων εφαρμογών. 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 

 

Ποσοστό στοιχείων: 10/100M  
Υποστηρίξεις λιμένων UTP: Αυτόματη διασταύρωση MDI/mdi-Χ  
Οπτικές διεπαφές: SC, ST Ή FC ενιαίος τρόπος  
Ενισχυτικό πακέτο 1600 ψηφιολέξεων  
Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm  
Το εσωτερικό κύκλωμα της βροντής θα μπορούσε πολύ να μειώσει τη ζημία του μετατροπέα που προκλήθηκε από την επαγωγή κεραυνών  
Ο τρόπος εργασίας μετατροπέων θα μπορούσε να επιλεχτεί: Αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπος διακοπτών, που τροποποιείται περικοπή-μέσω του τρόπου διακοπτών, ή τρόπος μετατροπέων  
Η στάση μόνο ή ο τύπος καρτών μπορεί να επιλεχτεί  
Λειτουργία δεικτών του ελαττώματος το (LFP) συνδέσεων: Όταν η οπτική ίνα είναι ατελής, ο μετατροπέας θα μπορούσε να σταματήσει όλη τη σύνδεση  
Για να παρέχουν την εξωτερική παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος και την ενσωματωμένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος με δύο μορφές. 

 

 

Εφαρμογή 

 

Λειτουργούντα πρότυπα: IEEE802. 3u, 10/100Base-TX και 100Base-FX  
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 1K  
Απομονωτής στοιχείων: 128K  
Συνδετήρας UTP: Rj-45 10/100Mbps

Συνδετήρας ινών: Sc 100Mbps  
Καλώδιο UTP: Γάτα. 5 UTP (η ανώτατη απόσταση μέχρι 100m)  
Καλώδιο ινών (ενιαίος τρόπος): 8. 3/125, 8. 7/125, 9/125, 10/125μm (η ανώτατη απόσταση μέχρι 90km)  
Πλήρης - ντούμπλεξ: Υποστήριξη τυποποιημένο IEEE802. 3x  
Ημιαμφίδρομος: Πίσω πίεση  
Θερμοκρασία εργασίας: 0 ~ 50℃  
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 70℃  
Υγρασία: 5% ~ 90% (noncondensing). 

 

 

Προδιαγραφή 

 

Κατασκευαστής

FOCC

Αριθμός μερών.

FOCC - FM004

Πρότυπα

IEEE802.3 10BASE - Τ, IEEE802.3u 100BASE - TX/FX

Ποσοστό στοιχείων

10/100M

Απομονωτής στοιχείων 128K
Συνδετήρας UTP Rj-45

Σύνδεση ινών

ST/SC/FC

Τρόπος ινών

Πολλαπλού τρόπου Singlemode

Μήκος κύματος

1310nm/1550nm

Περιβάλλον

Θερμοκρασία εργασίας: -40 ~ 80, 
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 70

Υγρασία

5% ~ 90%

 

 

10/100M WDM BIDI ενιαίος συνδετήρας 20km Sc μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών γρήγορος

 

 

Τεχνικές προδιαγραφές 

 

 

Τύπος γραφείων διπλός - οπτικός Singlemode/πολλαπλού τρόπου μετατροπέας μέσων

Αριθμός μερών.

Μήκος κύματος

(NM)

Οπτικός

Λιμένας

Ηλεκτρικός

Λιμένας

Οπτικός

Δύναμη

(dBm)

Λήψη

Ευαισθησία

(dBm)

Μετάδοση

Σειρά (χλμ)

Focc-dme281-05

850nm

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -19

0.55km

Focc-dme231-2

1310nm

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -20

2 χλμ

Focc-dse231-10

1310 NM

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -24

10 χλμ

Focc-dse231-20

1310 NM

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -24

20 χλμ

Focc-dse231-40

1310 NM

Sc

RJ - 45

-5 ~ 0

≤ -24

40 χλμ

Focc-dse251-60

1550 NM

Sc

RJ - 45

-5 ~ 0

≤ -24

60 χλμ

 

 

Τύπος γραφείων ενιαίος - οπτικός διπλής κατεύθυνσης μετατροπέας μέσων

Αριθμός μερών.

Μήκος κύματος

(NM)

Οπτικός

Λιμένας

Ηλεκτρικός

Λιμένας

Οπτικός

Δύναμη

(dBm)

Λήψη

Ευαισθησία

(dBm)

Μετάδοση

Σειρά (χλμ)

FOCC-

Sse231-10

1310nm

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -24

10 χλμ

FOCC-

Sse251-10

1310nm

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -24

10 χλμ

Focc-sse231-20

1310 NM

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -24

20 χλμ

Focc-sse251-20

1310 NM

Sc

RJ - 45

-8 ~ -3

≤ -24

20 χλμ

Focc-sse231-40

1310 NM

Sc

RJ - 45

-5 ~ 0

≤ -24

40 χλμ

FOCC-

SSE251-40

1550 NM

Sc

RJ - 45

-5 ~ 0

≤ -24

40 χλμ

 

 

Όγκος για συσκευασμένος 

 

 

10/100M WDM BIDI ενιαίος συνδετήρας 20km Sc μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών γρήγορος

 

 

Μέθοδος ναυτιλίας όπως ακολουθεί ή προσάρμοσε τις απαιτήσεις 

 

 

10/100M WDM BIDI ενιαίος συνδετήρας 20km Sc μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών γρήγορος

 

 

Εξασφάλιση ποιότητας 

 

 

MTBF > 65.000 ώρες  
Αντικατάσταση μέσα σε μια επισκευή έτους και μη-δαπανών σε τρία έτη που εγγυώνται μέσα. 

 

 

Σημειώσεις: 

 

 

Οι τιμές και οι προδιαγραφές υπόκεινται στην αλλαγή χωρίς ειδοποίηση, FOCC δεν είναι αρμόδιο για τα τυπογραφικά ή φωτογραφικά λάθη. Για τη λεπτομερή έρευνα παρακαλώ ελάτε σε επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας στο focc@fiberfocc.com. 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen YONP Power Co.,Ltd
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Οικουμενική AC Power Adapter

Μαύρος πλαστικός 3FF μικροϋπολογιστής στον κανονικό προσαρμοστή SIM, μικροϋπολογιστής 500pcs Polybag

Τυποποιημένος πλαστικός μικροϋπολογιστής ABS στον κανονικό προσαρμοστή SIM για το τηλέφωνο κυττάρων

Καυτός πωλώντας μικροϋπολογιστής Sim στον τυποποιημένο προσαρμοστή Sim για κανονικό κινητό

Switching Power Αντάπτορες

Πλαστικός νανο SIM προσαρμοστής ABS, IPhone 4 νανο προσαρμοστής καρτών SIM

Μαύρο IPhone 5 νανο προσαρμοστής SIM με νανο 4FF - 3FF

Μοναδικά πλαστικά ABS προσαρμοστών IPhone5 νανο SIM νανο στη μίνι κάρτα

AC DC Τροφοδοτικό Switching

4FF - 3FF προσαρμοστής SIM, νανο στον προσαρμοστή 500pcs Sim μικροϋπολογιστών Polybag

Πλαστικός προσαρμοστής μικροϋπολογιστών SIM ABS 3FF για IPhone 4 ή IPhone 5

Νανο πλαστικό 2 σε 1 προσαρμοστή μικροϋπολογιστών SIM Combo για IPhone 5 1.2 X 0.9cm

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οικουμενική AC Power Adapter προμηθευτής. Copyright © 2013 - 2019 normalsimadapter.com. All Rights Reserved.